Noordkaper Vereniging
de Schippersvereniging voor Noordkaper, Zuidkaper en Wanderer liefhebbers

Home Vereniging Foto's Agenda Schepen Voor Leden (reis)Verhalen ADWTKV Links


Noordkapers

Schepenlijst v5

Schepenlijst - uitgebreid v5
(alleen voor leden)

Schepenlijst

De leden van de vereniging zijn de eigenaars van de onderstaande schepen.

Mutaties graag doorgeven aan de secretaris:



Scheepsnaam Type
Ad Astra Peter und Ingrid Pedal
Akka Marius Fabius
Amwaj Hendrik Jan de Kluiver
Anadroom A.L.Berkhout
Anna Harro van de Rhee
Aquamarijn Nijs Jan Duijm
Avatar Peter Steen
Bakenzetter Oeke Metz
Bhoga Hans & Olga van der Sloot
Binky André Gerth & Herma Ronda
Blackwater Jeen de Spa
Blydskap Willeke & Arno Vermeulen Oldenhof
BOLDER F van der Schoot & Ingrid Hestenfeld
Bollejan Jan & Jeltje Smulders Waagenaar
Boris Pim Leemhuis
Brandaen Andy & Elizabeth Gerritsen van Unen
Brecht M&B Hemmes
C'est Bon Jos en Tineke Bon
Cadans Gerke & Meta Gerritsma
Connemara Connie en Mathijs Westra
De Balein Els Jacobs en Arthur Bouland
De Mazzel Theo & Loes de Veer
De Omdraai Cees Boon
De Potvisch Johan van Werven & Altine Schepers
De Richel Roel en Gjil Kok
Dikkels V. Geerlings
Djane Hans-Otto Peels
Dorado Andrea Kersken & Ralf Silberkuhl
Doris Rene & Berna van Dop
Dwaalgast Robert & Elke Dölle
Ee-Ros Henk Steunenberg & Lia Botman
Eilandgast Jan Sloekers & Annelies Brandsma
Eindeloos Mathijs en Karen Westra
Entre Nous Martin & Stella de Witte
Festina Lente Maarten & Patricia Brackel
FRAM Fam. Wolles
Freya Roeland Stekelenburg
Geut II Ludy Geut
Goudhaan Ruud en Simone Aanhane
Grote Beer Alfred van Meurs
Gulliver Maarten & Julie Anne Snel
Hayat Andreas Flesch
Hoogtij Marjo Kosters
In 't Jat Hanneke en Philip Kluin
James 2 Bart van der Vossen en Marielle Vissers
Jan van Gent Joost Overmars & Gonnie Hoonhout
Jentje Dennis & Margriet Jannette Walen
Jetter Rein en Nicolien Boshuisen
Jonas Jan Hendriks
Jonathan Rob & Pietsje Leemans
Jutte Dieuwertje & Wim Hesselink
KAAPS GESKENK Gido Vermeulen
Kaapse Pracht Piet en Maaike Hogewerf -Richards
Kaapse Roos John & Ina d`Jong
Kanoet Peter en Francien Grobbee
Kia ora Kees Ploeg & Lydia de Ruijter
Kingfisher Rob de Graaf
Kluut Hans Miedema
Ko Hans Mahieu
Kotter Cees de Jong & Henriette Neerken
Lamantijn Ton en Tiny Dekker
Lange Wapper 2 Ruud Mars & Anne Marie KolkhuisTanke
Lanterfant Jeroen Bik & Heleen Prakke
levering 2025 W Super
Lofn A. Nielsen
LONA MAY Charlie and Helen Ward
Maatje Klaas & Mattie van Balen
MABETICA Dr. Martin + Bettina Rickert
Mara Lunga Tom en Marianne Thissen
Marderklif Jorrit de Vries en Susanna Ambachtsheer
Mare Johan Harmeijer & Martine Willems
Mieke Maaike Dirk Beerens
Mrs. Mae J.F. Dikken
Nehalennia Tim Giesler
Njord Tjeerd Smid
Njord Gerard & Patricia Harkema
Nobel Caatje & Laurens van Walraven
Nocht J. Biemond & J. Bos
NOOR Peter Doting en Yvonne Geerdink
Noordenwind Hans Meijer
Noordermieden H. Wijbrandts
Noordermieden J. van Egmond
Noorderzon fam Klaassen
Noordkapers & Wanderers Chiel de Zeeuw
Noordkapers 22 & 31 Noordkaper & Waarschipverhuur Gerrits
Noordlicht Wim Derksen
Noordsvaarder Sander de Vries
Nord Karin en Jan Overmeer
Ome Jan Daan van der Vliet
Oosterling C.H.J. Kleinherenbrink
Overmeeren Kees en Marieke de Jong
Pelgrim Rob & Ella Smit
Primus K. Oenema / S. Bruining
Radius Paul en Jolanda Plessius
Rosabella J vrolijk
Rosalie Clemens Kok
Sørøver Martin Bekebrede
Sailavie Jan en Carry Hoek
SARILDA Johan De Bock
Scharrelaar Bouke Hepkema en Marjan Bleeksma
Seeschuymer Tom & Arina Westra
Seylvogel Arend van der Veen
SIEM Andrea & Jörg Lambertin
Silvia Toine Höppener
Sinnigh Jan Kingma & Wilma van den Berg
Soete Joffer Gert Bruins & Carine de Graaf
Stella Maris Charles & Maria Stello
Stenella II Martin Knauff
Stoer Johan en Arna Hepping
Strânljip Pytsje Kuiken & Dick de Rond
Swan Jan en Ria Zwaan
Tamalone Frank & Wytske van Hooijdonk
Tante Fietje Tonie speelman & Katherine de Jong
Verdwaald John Steeghs
Vrijbuiter Willem van Alphen
Vrijbuiter Evert Lekkerkerker
Wadwader Arjen Sparrius en Els van Weering
Wallevis Cornelis de Haan
Wander Werner Brouwer
Wantij Peter van der Laan & Monika Smit
Watergeus Frits & Marjo Strating
Weddel Susanne Duin
Wind Rose Karin Struyvé en Haiko Kroeze
Wisseling Arno Timmermans en Yvonne Sival
WYN Rein Terpstra en Janny Idsardi
Yara Gert Siemons
Zeehond Gijs Koop
Zijdewind Frans en Geke Riemslag
Zwerfvogel Jorinde en Henk Brink
Zwerver Ton en Ans Koot
`t Swaentje Tjeerd Dam en Marlyse Mélotte